SIA ŠABLONS Jums piedāvā mājas lapu un plašu informācijas sistēmu izstrādes spektru, kas pamatā tiek bāzētas uz WEB aplikācijām. Tādējādi, izmantojot tādas jaunākās platformas kā HTML5, CSS3, jQuery, AJAX, mēs radām dažādākās uzskaites un apstrādes sistēmas, kurām ir iespēja izmantot daudzlīmeņu drošības mehānismus un pielāgot tās visām vizuālajām variācijām. SIA ŠABLONS pamata darbības virzieni ir:

  • informācijas sistēmu izstrāde;
  • mājas lapu un interneta veikalu izstrāde;
  • uzņēmuma resursu pārvaldības sistēmas izstrāde;
  • sistēmu uzturēšana un hostings;
  • sistemātiskā un vispārīgā tulkošana (RU, ENG).

SIA ŠABLONS piedāvā web projektu tulkošanas pakalpojumus no krievu un angļu valodām uz latviešu valodu un otrādi. Satura tulkošanai un liela apjoma produktu tulkošanai iesakām izmantot konsekvento tulkošanu, kas tiek veikta ar specializētiem produktu tulkošanas rīkiem.

Ieguvumi, ko iegūsiet, izmantojot šādu tulkošanas pakalpojumu:

  • tulkošanas process paātrināsies, jo tulkotāji nekavējoties piefiksēs konkrētu terminu, vārdu vai vārdu savienojumu vēlamo tulkojumu, kurš tiks saglabāts un fiksēts sistēmā, tādējādi veidojot glosāriju jeb teksta fragmentu kopumu, kurš nebūs jātulko katru reizi no jauna.
  • konsekventi tulkojumi rada spēcīgāku zīmola tēlu. Konsekventi Jūsu produktu tulkojumi un atslēgvārdi klientam radīs drošības sajūtu un viņš zinās, ko no Jums sagaidīt. Ja uz vienu produktu vai kādu citu reāliju vairākas reizes atsauksieties dažādi, tas var mulsināt klientus.
  • šis pakalpojums var ietapīt Jūsu izdevumus. Ja tulkošanas pakalpojumi ir nepieciešami ilgtermiņā, tad pateicoties sistēmas atmiņai, ir iespējams ietaupīt daudz laika, jo nav jāpārtulko vēlreiz identiskas frāzes (produktu nosaukumi, krāsas utml.).

Šablons izstrādātie NFC un QR code risinājumi atbalsta pārmaiņas un efektivitāti publiskajā sektorā un biznesā, nodrošinot centralizāciju, procesu optimizāciju un automatizāciju, klientu pašapkalpošanos un jaunu servisa kanālu (e-pakalpojumi internetā) izmantošanu.

Mājas lapas panākumi lielā mērā atkarīgi no hostinga. Tam ir liela nozīme vispārējā lietotāja pieredzē. Ja hostings spēj efektīvi nodrošināt lapas darbību, tiks veicināta mājas lapas atpazīstamība. Mēs nodrošinam saviem klientiem drošu un stabilu hostingu gan publiskajām mājas lapām, gan slēgto sistēmu darbībām.