SIA ŠABLONS Jums piedāvā mājas lapu un plašu informācijas sistēmu izstrādes spektru, kas pamatā tiek bāzētas uz WEB aplikācijām. Tādējādi, izmantojot tādas jaunākās platformas kā HTML5, CSS3, jQuery, AJAX, mēs radām dažādākās uzskaites un apstrādes sistēmas, kurām ir iespēja izmantot daudzlīmeņu drošības mehānismus un pielāgot tās visām vizuālajām variācijām. SIA ŠABLONS pamata darbības virzieni ir:

 • informācijas sistēmu izstrāde;
 • mājas lapu un interneta veikalu izstrāde;
 • uzņēmuma resursu pārvaldības sistēmas izstrāde;
 • sistēmu uzturēšana un hostings;
 • sistemātiskā un vispārīgā tulkošana (RU, ENG).

SIA ŠABLONS piedāvā web projektu tulkošanas pakalpojumus no krievu un angļu valodām uz latviešu valodu un otrādi. Satura tulkošanai un liela apjoma produktu tulkošanai iesakām izmantot konsekvento tulkošanu, kas tiek veikta ar specializētiem produktu tulkošanas rīkiem.

Ieguvumi, ko iegūsiet, izmantojot šādu tulkošanas pakalpojumu:

 • tulkošanas process paātrināsies, jo tulkotāji nekavējoties piefiksēs konkrētu terminu, vārdu vai vārdu savienojumu vēlamo tulkojumu, kurš tiks saglabāts un fiksēts sistēmā, tādējādi veidojot glosāriju jeb teksta fragmentu kopumu, kurš nebūs jātulko katru reizi no jauna.
 • konsekventi tulkojumi rada spēcīgāku zīmola tēlu. Konsekventi Jūsu produktu tulkojumi un atslēgvārdi klientam radīs drošības sajūtu un viņš zinās, ko no Jums sagaidīt. Ja uz vienu produktu vai kādu citu reāliju vairākas reizes atsauksieties dažādi, tas var mulsināt klientus.
 • šis pakalpojums var ietapīt Jūsu izdevumus. Ja tulkošanas pakalpojumi ir nepieciešami ilgtermiņā, tad pateicoties sistēmas atmiņai, ir iespējams ietaupīt daudz laika, jo nav jāpārtulko vēlreiz identiskas frāzes (produktu nosaukumi, krāsas utml.).

Mēs piedāvājam plašu profesionālu web dizaina pakalpojumu klāstu visa veida klientiem – mazām, lielām organizācijām, kā arī privātpersonām. Jūs droši varat vērsties pie mums, ja Jums nepieciešama tikai vienas brošūras mājas lapa vai vesela, datu bāzes veidota web aplikācija.
Mēs esam pārliecināti, ka Jūsu mājas lapa ir viens no svarīgākajiem mārkitinga un pārdošanas rīkiem. Šī iemesla dēļ mēs veltām ikvienai mājas lapai tik daudz uzmanības, cik tās nepieciešams, lai nodrošinātu tās maksimālu atdevi.
Katra mājas lapa, ko mēs veidojam, ir ekskluzīva un radīta atbilstoši katra klienta īpašiem norādījumiem un vēlmēm. Izcila mājas lapa nav masu produkts, bet gan rūpīga pētījuma, plānošanas un profesionālu prasmju rezultāts.
Ar lielāko prieku mēs piedāvājam radīt Jums konkurētspējīgu produktu, taču lūdzam nodrošināt mūs ar maksimāli iespējamu informācijas daudzumu par Jūsu projektu un tā prasībām.

Mūsu izstrādes pieeja ir izmēģināta un pārbaudīta. Mēs veltīsim pietiekami daudz laika, lai uzklausītu Jūsu vēlmes un idejas, kas palīdzēs attīstīt Jūsu darba specifikāciju. Mēs izvēlēsimies izstrādes veidu, kas atbilst Jūsu izvirzītajam projektam. Mēs spējam veikli attīstīties un  sekot līdzi uzņēmējdarbības vajadzībām, kā arī mēs konstanti veicam testus, lai samazinātu kodu kļūdu rašanos.
Visbeidzot, kad Jūsu projekts ir izstrādāts, mūsu sadarbība nebeidzas, esam pieejami, lai atbalstītu un paplašinātu Jūsu programmatūru.
Mūsu mājas lapu un interneta veikalu izstrādes galvenās īpašības:
•    augsta kvalitāte;
•    spēja attīstīties un paplašināties;
•    drošība.

SIA ŠABLONS informāciju tehnoloģiju resursu menedžments dod iespēju klientam analizēt, pārvaldīt un priekšlaikus prognozēt biznesa infrasturktūras sniegumu, nodrošinot uzņēmuma mērogā paredzamību un izaugsmi. Piedāvātais informāciju tehnoloģiju risinājums palīdz veidot efektīvu sniegumu izdevīgā veidā, uzsverot tā vērtību biznesā.
Mūsu piedāvātais resursu menedžments:

 • nodrošina plašu datubāzu sniegumu, ko papildina statistika, pārskati lietotāja noteiktos laika periodos, datu analīze un atskaites. Tas palīdz atbildēt uz Jūsu jautājumiem par konkrēto informāciju tehnoloģiju resursu sniegumu un ražīgumu, parādot, kā informāciju tehnoloģijas nostājas blakus katrai biznesa vienībai;
 • palīdz paredzēt iespējamu resursu tilpuma pārsniegšanu, un Jūs varat plānot izmaiņas norādījumos. Koncentrāta datu snieguma atskaite palīdz noteikt nepietiekami izmantotos resursu, kā arī parāda  datu infrastruktūras nostabilizēāanās un virtualizēšanas ieskatu;
 • ar faktos balstītu pieeju menedžējot Jūsu informāciju tehnoloģiju infrastruktūru, SIA ŠABLONS resursu menedžments sniedz nepieciešamās informācijas izmantojamību, pieejamību un sniegumu atbilstoši informāciju tehnoloģiju resursu vajadzībām. Informācija, kas ir pieejama ar SIA ŠABLONS resursu menedžmenta palīdzību dod Jums iespēju identificēt vājās vietas, tādējādi palīdzot mazināt Jūsu izmaksas;
 • ir veidots, lai apkopotu un stabilizētu pieejamos datus ar šīs infrastruktūras palīdzību. Tehnoloģijas ievieš, standartizē, pārveido, apkopo un piegādā informāciju tehnoloģiju resursu snieguma datus analīzei un atskaišu veidošanai. Mūsu resursu menedžments veido atskaites un statistikas izvilkumus.

Mājas lapas panākumi lielā mērā atkarīgi no hostinga. Tam ir liela nozīme vispārējā lietotāja pieredzē. Ja hostings spēj efektīvi nodrošināt lapas darbību, tiks veicināta mājas lapas atpazīstamība. Mēs nodrošinam saviem klientiem drošu un stabilu hostingu gan publiskajām mājas lapām, gan slēgto sistēmu darbībām.

Šablons izstrādātie NFC un QR code risinājumi atbalsta pārmaiņas un efektivitāti publiskajā sektorā un biznesā, nodrošinot centralizāciju, procesu optimizāciju un automatizāciju, klientu pašapkalpošanos un jaunu servisa kanālu (e-pakalpojumi internetā) izmantošanu.